Dotaz na dostupnost

Chci být informován:

Zpět

Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna 825 ml

Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna 825 ml
  • Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna 825 ml
Kód: 210996
Výrobce: Den Braven Czech and Slovak a.s.
Trubičková nízkoexpanzní pěna Den Braven, 825 ml.
Cena:
192,39 Kč / ks
159 Kč / ks bez DPH
Množství
ks
skladem

Speciálně vyvinutá nízkoexpanzní montážní pěna s maximální výtěžností a malou expanzí, kvalitní a pravidelnou strukturou. Flexibilní použití, tlumíhluk a pohlcuje vibrace. Díky speciální trubičce s tryskou je dosažena vysoká výtěžnost. Montážní pěna má výbornou přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC atd.

Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí. Pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů, potrubních systémů a dutin. Utěsňování průchodek a chrániček ve stěnách apod. Vysoká výtěžnost a malá expanze ji předurčují pro použití na místa, kde jsou vyloučeny rozpínací tlaky, např. obložkové zárubně.

Tepelná odolnost od -40°C do +90°C (po vytvrzení). Doba vytvoření nelepivé vrstvy cca 8-10 minut, řezatelnost za 15-40 minut. Skladovatelnost dnem dolů, při teplotách od -15°C do +25°C.

Nedoporučuje se pro aplikace pod vodou a do uzavřených prostor. Nulová adheze na PE, PP, silikon, teflon a mastné podklady.

Pěna nepodporuje růst plísní a hub a nemá žádnou nutriční hodnotu pro hmyz.