Nové lepicí pásky

Abychom mohli nabídnout našim zákazníkům vždy vše, co potřebují, zaměřili jsme se nyní na rozšíření sortimentu lepicích pásek. Tentokrát jsme do nabídky zařadili nové druhy PVC pásek, gaffa pásek, výstražné pásky a různé druhy protiskluzových pásek. V tomto článku vás s novinkami blíže seznámíme.

GAFFA pásky

Extra matné lepicí pásky s univerzálním použitím oblíbené zejména u osvětlovačů a zvukařů. Gaffer pásky jsou pevné, dobře přilnavé, snadno se přilepují i odstraňují a nezanechávají zbytky lepidla. Povrch je dokonale matný, proto pásky nedělají žádné odlesky. Na výběr jsou pásky tloušťky 210 mikronů a silnější 270 mikronové, obě varianty v barvách bílé, šedé, modré a černé.

Lepicí pásky gaffa v černé, modré, bílé a šedé barvě

Bezpečnostní pásky

Podlahové pásky, výstražné pásky, vytyčovací pásky

Různé druhy pásek, které pomohou zajistit bezpečné pracovní prostředí v dílnách, skladech výrobnách nebo na stavbách. Pomocí barevných PVC podlahových pásek se dají vyznačit pracovní zóny, výstražné pásky upozorní na nebezpečné hrany, rohy, stupně či schody. Kvalitními a pevnými vytyčovacími páskami označíte místa, kam je nepovolaným osobám vstup zakázán.

Barevné podlahové páskyBílo-červená a žluto-černá výstražná lepicí páska

Protiskluzové pásky

Protiskluzová páska najde uplatnění všude tam, kde je nutné zamezit uklouznutí, jako například na schodištích, stupíncích, v interiéru i exteriéru, ve vlhkém prostředí. Protiskluzové pásky jsou vysoce odolné s kvalitním lepidlem. Svítící protiskluzová páska je navíc opatřená fotoluminiscenčním pruhem, díky tomu je zajištěna větší bezpečnost při pohybu během výpadku elektřiny. Hodí se k použití ve skladištích, výrobních prostorech, suterénech, na sportovištích v hotelích či veřejných budovách. Protiskluzové pásky jsou na prodej také ve formě metráže.

Protiskluzové pásky černé a svítící

UV odolné maskovací pásky

Širokou nabídku maskovacích pásek jsme ještě rozšířili o UV odolné pásky, které využijete především v exteriérech. Hodí se například na okenní rámy a jiná venkovní použití.

UV odolné maskovací pásky v modré a zelené barvě

PVC Izolační pásky 

Elektrikářské pásky máme nově také v šířce 48 mm. Pásky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití a jsou vysoce odolné vůči teplotním výkyvům. Používají se hlavně k opravám a upevnění kabelů, nebo zakrytí potenciálně nebezpečných částí elektrických obvodů.

Široké izolační pásky - šedá a černá