Náš tým

Náš tým

V naší pražské prodejně obalových materiálů Vás obslouží tým profesionálů. Prodáme Vám kompletní sortiment našeho e-shopu, poradíme s balením nebo zapůjčíme krabice a další pomůcky na stěhování.

Baví nás to... těšíme se na Vás !

 

 

 

Petr Hassl

- vedoucí prodejny (obaly@tavocer.cz)

Petr... jestli ho náhodou zrovna nevidíte na prodejně, nedivte se... Asi právě pracuje od nevidím do nevidím a dělá vše pro to, aby náš e-shop byl spolehlivější, prodejna hezčí, sklad plnější, reklamací co nejméně a hlavně Vy, zákazníci, co nejspokojenější .

 

 

Tomáš Just

- produktový specialista (obaly@tavocer.cz)

Na Tomáše se s důvěrou obraťte, kdykoliv budete potřebovat poradit, či vymyslet, co do čeho zabalit. Je pro něj samozřejmostí přehled o všech materiálech a výrobních postupech, na co jaký obal použít a co bude právě pro Vás nejlepší. Vymýšlí nové produkty pro náš e-shop, aby se nabídka nejen obalů pro Vás neustále rozšiřovala, zároveň je objednává, aby byl všeho vždy dostatek skladem v naší pražské prodejně a v neposlední řadě se spolu s IT technikem stará o správné nastavení a chod elektronického obchodu.Navíc to umí dobře s ještěrem, proto ho kromě prodejny, můžete potkat i ve skladu. Prostě specialista na všechno.

 

Jaroslav Bauriedl

- prodejce (obaly@tavocer.cz)

Jarda je nejnovější posila našeho prodejního týmu po té, co se rozhodl zužitkovat své jazykové schopnosti a rozvinout talent při jednání se zákazníky. Pokud jste s námi stěhovali, mohli jste s Jardou přijít do styku na dispečinku, kde vyřizoval Vaše objednávky stěhování a zajišťoval nejvhodnější partu s vozem právě pro Vás. Proto je díky této zkušenosti nepostradatelný pro vyřizování Vašich objednávek obalovového materiálu nejen na e-shopu, ale i v kamenné prodejně, které budete chtít dovézt, či zaslat, na Vámi vybranou adresu. Kromě objednávek a prodeje můžete s Jardou řešit i zapůjčení obalových materiálů a stěhovacích pomůcek. Pokud nemluvíte česky, Jarda je ten pravý, s kým můžete cokoliv řešit v angličtině.

 

Jakub Černý

- prodejce (obaly@tavocer.cz)

Jakub je nejmladší a nejperspektivnější článek našeho týmu. 

 

 

Radim Wagner

- obchodní zástupce (obchodnik@tavocer.cz, tel. 774 411 003)

Radim je ve firmě několik let. Nejprve pracoval jako dispečer stěhování. Momentálně jej zastihnete na telefonu nebo při osobní schůzce jako "obchoďáka", který Vám rád vysvětlí vše okolo nabízeného zboží, zpracuje nabídku, či kalkulaci na míru, případně sežene materiál nebo balící stroje na zakázku. Zkrátka co Vám na očích uvidí...

 

 

Michal Urban

- skladník

Michal je motorem našich několika nemalých skladů, kde musí zvládnout v jednu chvíli tisíce položek. To máte přepravky, krabice, fólie, rudlíky, dudlíky... pardon, ty se tam zatoulaly. Čerstvý taťulda maká jako ďas, aby bylo vždy vše rychle a v pořádku naskladněno, vyskladněno, spočítáno, zabaleno a vůbec, aby jste byli spokojeni s nakoupeným zbožím. Bravurně zvládá manipulaci s ještěrkou tak, aby pro Vás bylo připraveno co nejvíce zboží ihned k expedici.

 

 

Patrik Salač

- skladník

Patrik je nejnovější člen našeho týmu, který se postupně zdokonalil v pečlivosti a rychlosti balení Vašich zásilek, aby jste měli zboží vždy připraveno k odběru, či odeslání co nejdříve ve správném počtu, barvách a provedení. Stará se o doplňování materiálu na prodejně, aby jste si v pohodlí mohli vybírat zboží nejen na e-shopu, ale i při osobní návštěvě v naší pražské prodejně.

 

 

Obaly v číslech

Zajímá vás, jaké množství obalů jsme za poslední roky odeslali nebo vydali našim zákazníkům? Podívejte se na čísla nejprodávanějších kategorií.

Proč u nás

Přečtěte si důvody, proč nakupovat obalové materiály právě u nás.