Náš tým

Náš tým

V naší pražské prodejně obalových materiálů Vás obslouží tým profesionálů. Prodáme Vám kompletní sortiment našeho e-shopu, poradíme s balením nebo zapůjčíme krabice a další pomůcky na stěhování.

Baví nás to... těšíme se na Vás !

 

 

 

 

Petr Hassl

- vedoucí prodejny (obaly@tavocer.cz)

Petr... jestli ho náhodou zrovna nevidíte na prodejně, nedivte se... Asi právě pracuje od nevidím do nevidím a dělá vše pro to, aby náš e-shop byl spolehlivější, prodejna hezčí, sklad plnější, reklamací co nejméně a hlavně Vy, zákazníci, co nejspokojenější .

 

 

Tomáš Just

- produktový specialista (obaly@tavocer.cz)

Na Tomáše se s důvěrou obraťte, kdykoliv budete potřebovat poradit, či vymyslet, co do čeho zabalit. Je pro něj samozřejmostí přehled o všech materiálech a výrobních postupech, na co jaký obal použít a co bude právě pro Vás nejlepší. Vymýšlí nové produkty pro náš e-shop, aby se nabídka nejen obalů pro Vás neustále rozšiřovala, zároveň je objednává, aby byl všeho vždy dostatek skladem v naší pražské prodejně a v neposlední řadě se spolu s IT technikem stará o správné nastavení a chod elektronického obchodu.Navíc to umí dobře s ještěrem, proto ho kromě prodejny, můžete potkat i ve skladu. Prostě specialista na všechno.

 

Radim Wagner

- prodejce (obaly@tavocer.cz)

Pokud jste s námi stěhovali, mohli jste s Radimem přijít do styku na dispečinku, kde vyřizoval Vaše objednávky stěhování a zajišťoval nejvhodnější partu s vozem právě pro Vás. Proto je díky této zkušenosti nepostradatelný pro vyřizování Vašich objednávek obalovového materiálu nejen na e-shopu, ale i v kamenné prodejně, které budete chtít dovézt, či zaslat, na Vámi vybranou adresu. Kromě objednávek a prodeje můžete s Radimem řešit i zapůjčení obalových materiálů a stěhovacích pomůcek. 

 

 

Stanislav Křen

- prodejce (obaly@tavocer.cz)

 

 

 

 

David Šťastný

- prodejce (obaly@tavocer.cz)

 

 

 

 

 

Patrik Salač

- skladník

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Obaly v číslech

Zajímá vás, jaké množství obalů jsme za poslední roky odeslali nebo vydali našim zákazníkům? Podívejte se na čísla nejprodávanějších kategorií.

Proč u nás

Přečtěte si důvody, proč nakupovat obalové materiály právě u nás.