Vážení zákazníci, od 23. 12. 2023 do 1.1. 2024 bude prodejna v Praze zavřená. Objednávky začneme odesílat 2. ledna. Prodejna bude opět otevřená také v úterý 2. ledna. Více informací.

Kariéra

Chcete pracovat pro stabilní rostoucí firmu?

Jste na správném místě! Sídlíme v Praze - Libuši. V jednom areálu máme prodejnu, 3 sklady s celkovou plochou téměř 4000 metrů čtverečních a také kanceláře pro administrativní pracovníky. 

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem obalového materiálu, balicích a stěhovacích pomůcek, plastových přepravek a nádob a také kancelářskou technikou a potřebami. Jsme autorizovaným prodejcem polystyrenových a dřevěných obalů na lahve, dovozcem termoboxů Cambro, modulárních balicích stolů RedSteel, plastových popelnic aj. 

Pro naše zákazníky zařizujeme také obaly na míru s vlastním potiskem, rozměry, materiálem atd.

V případě zájmu o některou z nabízených pozich nás kontaktujte na tel. +420 777 990 192, popř. e-mailem na tomas.just@tavobal.cz.

Prodejce

Chcete být v neustálém kontaktu s lidmi a vymýšlet vhodná řešení pro balení různého zboží? Pojďte prodávat do naší prodejny v Praze - Libuši.

Obchodní zástupce

Náš obchodní tým rozšiřujeme o dalšího obchodního zástupce. Pokud Vás láká práce s pestrou nabídkou zboží, domluvte si s námi schůzku, vše probereme.

Skladník - HPP

Náš tým skladníků v Praze Libuši potřebuje další posilu. Ozvěte se a nastoupit můžete klidně hned.

Skladník - brigáda

Přijmeme brigádníky na balení zásilek. Výplata ihned po skončení pracovní směny!