Stretch fólie

Kategorie

V kategorii stretch folie si můžete vybírat kvalitní stretch folie různých typů a barev. Jedná se o moderní univerzální obalový materiál, který umožňuje rychle a kvalitně zabalit různé druhy zboží. Používá se při balení zboží na paletách, nábytku, elektroniky a domácích spotřebičů během stěhování. Folie jsou navinuté na kartonových rolích, takže je možné je za pomoci odvíječe fólie velice snadno a rychle odvíjet. 

Čtěte naše rady a tipy na balení předmětů, dozvíte se v nich například jaké předměty stačí při stěhování zabalit pouze do stretch folie. 

Stretch folie se hojně používají při balení zásilek a omotávání palet pro zajištění zboží při převozu. Jsou vyrobeny z pevného a flexibilního LDPE.

Použitím stretch folie zabráníte nečistotám nebo odřeninám na zboží, které přepravujete. S pomocí folie můžete zpevnit větší i menší kusy nábytku nebo zajistit pohyblivé části, jako jsou například šuplíky nebo dveře od skříní. 

Černé fixační fólie jsou v mnohých obchodech používány k balení zásilek, kdy je zasíláno zboží v originálním balení (krabice s obrázkem výrobku apod.). Černá stretch folie je neprůhledná a zachová tak diskrétnost. Ostatní vlastnosti (pevnost, flexibilita) jsou shodné s průhlednými fóliemi.

Strečové fólie Granát se používají především k balení drobných předmětů, menších částí demontovaného nábytku nebo zabezpečení pohyblivých částí, jako jsou šuplíky apod.

Všechny strečové fólie jsou navinuté na kulaté kartonové roli, takže je možné pro jejich odvíjení použít některý z odvíječů fixačních fólií. U některých typů strečové fólie je kartonová role prodloužena tak, že slouží jako rukojeť pro snadnější odvíjení.

 

od do