POZOR. Ve středu 1. a 8. května 2024 bude prodejna zavřená. Děkujeme za pochopení.

Výstražné pásky

Kategorie

Výstražné pásky se vyznačují především výrazným zbarvením. Díky tomu jsou dobře viditelné. Žlutočerné pásky upozorňují na nebezpečí, pásky "Fragile" označují křehké zásilky, bezpečnostní pásky chrání balíky před neoprávněným otevřením. Kromě standardní nabídky si u nás také můžete objednat výrobu lepících pásek na míru.

Žlutočerné samolepící pásky mají výstražný efekt - ihned upoutají pozornost a varují tak před nebezpečím, či nabádají k opatrnosti při manipulaci. Při balení balíků se využívá k upozornění na důležitý detail, kterým může být přiložená faktura, záruční list či instrukce pro manipulaci s balíkem. Druhým rozšířeným použitím žlutočerné výstražné pásky je upozornění na nebezpečná místa, ostré hrany, podhledy, okraj schodů apod.

Samolepící výstražné pásky s potiskem "Fragile" se používají pro označení balíků s křehkým obsahem, se kterým je při manipulaci třeba zacházet se zvýšenou opatrností. Jedná se o mezinárodní označení, takže je zaručena opatrná přeprava i v jiných státech.

V nabídce máme také speciální bezpečnostní pečetící pásky pro uzavírání kartonových krabic. Po jejich odlepení poznáte, že s nimi někdo manipuloval, není možné je přilepit znovu.  

od do