Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Vánoční obalové materiály

Jako nejpoužívanější obal pro domácí použití během svátků vám můžeme nabídnout vánoční balící papír. Balící papír nabízíme s různými motivy, mezi kterými si určitě vyberete ten pravý pro balení dárků pro děti, partnery, ale i babičky. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VÁNOČNÍCH OBALŮ

Především firmy nejspíš osloví dárkové obaly na víno. Pokud obdarováváte své obchodní partnery, zaměstnance nebo vaše blízké a přátelé dobrým vínem, případně něčím silnějším na zahřátí, je určitě vhodné darovat lahve v odpovídajícím dárkovém balení. Vhodné je použití jak skládacích krabic na jednu až dvě lahve, v nabídce máme přírodní materiál i dekorační potisk, tak krabic s víkem s dekorační výplní z dřevité vlny. 

Komu v dnešní uspěchané době stačí dárek přátelům předat v igelitové tašce, tomu můžeme nabídnout několik typů tašek s vánočním motivem, případně tašky na víno a lahve. V nabídce také máme běžné igelitové tašky různých velikostí a barev vhodné pro vaše zákazníky a jejich nákup. Vhodnější jsou ale určitě papírové tašky, které vypadají mnohem lépe. Papírové tašky jsou dostupné v různých velikostech, barvách, vyrobené z různých materiálů (recyklovaý papír, sulfátový papír, kraftový papír. Pokud zboží zákazníkům nedáváte přímo, ale zasíláte ho přepravní službou nebo poštou, máme pro vás i obyčejné balící papíry, jemnější kloboukové pro balení skla a křehčích materiálů, nebo pevnější pro zabalení balíků.

Pokud patříte mezi kreativní jedince, kteří před Vánoci sami přiloží ruku k výrobě vánočních dekorací nebo adventních věnců, pak pro vás máme tavné pistole. Ty lepí pomocí speciálních tyčinek z PE, který se při aplikaci roztaví a po aplikaci rychle ztuhne a skvěle drží. Lepící tyčinky pro tavné pistole pro vás máme samozřejmě také.

Všechny uvedené obaly máme trvale skladem, takže díky naší dlouhé otevírací době zajistíme, že pro vás budou dostupné i při rychlém nákupu na poslední chvíli. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VÁNOČNÍCH OBALŮ

 

Pokud potřebujete lahve posílat, pak si připomeňte náš loňský test odolnosti balení lahví.