Vážení zákazníci, od 23. 12. 2023 do 1.1. 2024 bude prodejna v Praze zavřená. Objednávky začneme odesílat 2. ledna. Prodejna bude opět otevřená také v úterý 2. ledna. Více informací.

Vánoční obalové materiály

Jako nejpoužívanější obal pro domácí použití během svátků vám můžeme nabídnout vánoční balící papír. Balící papír nabízíme s různými motivy, mezi kterými si určitě vyberete ten pravý pro balení dárků pro děti, partnery, ale i babičky. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VÁNOČNÍCH OBALŮ

Především firmy nejspíš osloví dárkové obaly na víno. Pokud obdarováváte své obchodní partnery, zaměstnance nebo vaše blízké a přátelé dobrým vínem, případně něčím silnějším na zahřátí, je určitě vhodné darovat lahve v odpovídajícím dárkovém balení. Vhodné je použití jak skládacích krabic na jednu až dvě lahve, v nabídce máme přírodní materiál i dekorační potisk, tak krabic s víkem s dekorační výplní z dřevité vlny. 

Komu v dnešní uspěchané době stačí dárek přátelům předat v igelitové tašce, tomu můžeme nabídnout několik typů tašek s vánočním motivem, případně tašky na víno a lahve. V nabídce také máme běžné igelitové tašky různých velikostí a barev vhodné pro vaše zákazníky a jejich nákup. Vhodnější jsou ale určitě papírové tašky, které vypadají mnohem lépe. Papírové tašky jsou dostupné v různých velikostech, barvách, vyrobené z různých materiálů (recyklovaý papír, sulfátový papír, kraftový papír. Pokud zboží zákazníkům nedáváte přímo, ale zasíláte ho přepravní službou nebo poštou, máme pro vás i obyčejné balící papíry, jemnější kloboukové pro balení skla a křehčích materiálů, nebo pevnější pro zabalení balíků.

Pokud patříte mezi kreativní jedince, kteří před Vánoci sami přiloží ruku k výrobě vánočních dekorací nebo adventních věnců, pak pro vás máme tavné pistole. Ty lepí pomocí speciálních tyčinek z PE, který se při aplikaci roztaví a po aplikaci rychle ztuhne a skvěle drží. Lepící tyčinky pro tavné pistole pro vás máme samozřejmě také.

Všechny uvedené obaly máme trvale skladem, takže díky naší dlouhé otevírací době zajistíme, že pro vás budou dostupné i při rychlém nákupu na poslední chvíli. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VÁNOČNÍCH OBALŮ

 

Pokud potřebujete lahve posílat, pak si připomeňte náš loňský test odolnosti balení lahví.