POZOR! Během státního svátku ve čtvrtek 28. 9. 2023 máme zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Velkoobchodní ceny a slevy

Od zákazníků nám velmi často chodí dotazy na možnost slevy při odběru většího množství zboží nebo při pravidelných odběrech. Sestavili jsme proto transparentní systém slev při velkoobchodním i maloobchodním odběru zboží v našem e-shopu. Při větších objemech je vám k dispozici tým odborníků, kteří s vámi vyřeší jak individuální nastavení cen, tak i výrobu obalů na míru. 

 

Sleva 1% - obrat 0-5 000 Kč.

(Na tuto slevu mají automaticky všichni zákazníci s IČ nově zaregistrovaní od 1.8.2023, kteří po registraci provedou minimálně jednu objednávku. Sleva bude dostupná pro další objednávku následující den po první objednávce.)

 

Sleva 3% - obrat 5 000-50 000 Kč. 

 

Sleva 5% - obrat 50 000-100 000 Kč.

 

Individuální podmínky - obrat 100 000 Kč a více.

(Při zařazení do této cenové skupiny vám bude přidělen obchodní zástupce, který s vámi bude řešit individuálně každou objednávku.)

 

Zařazení do cenových skupin je časově omezené (tzn. je třeba udělat daný obrat v rámci posledních 365 dní, v případě nižšího obratu budete automaticky přesunuti do skupiny s odpovídající nižší slevou).

Při zařazení do výhodnější cenové skupiny bude nová výše slevy platná od následujícího nákupu. Pro čerpání věrnostních slev je nutné mít vytvořenou registraci, být při nákupu přihlášený a vyplnit v objednávce fakturační údaje, ke kterým je sleva přiřazena. 

Kombinace slev není možná. Např. při nákupu zboží, u kterého jsou na e-shopu zobrazeny množstevní slevy, je platná vždy pouze jedna sleva (ta, u které budete mít zboží za nižší cenu). 

Úhrada objednávky fakturou se splatností je možná po předchozí dohodě. Každý požadavek na fakturu se splatností si vyhodnocujeme podle interních pravidel. 

 

Za určitých podmínek je doprava zdarma.

Všechny uvedené částky jsou v Kč bez DPH. 

 

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na vzájemnou spolupráci.