Air cover – levné ochranné obaly na láhve či elektroniku

Obaly Air cover jsou poměrně levné a praktické nafukovací obaly, které jsou určeny buď na samostatné láhve, nebo například na laptopy. Stojí pár desítek korun a jsou určeny k ochraně během přepravy. Tyto ochranné obaly jsou odolné vůči průrazu, mají oddělené komory, jsou lehké a jednoduše se nafukují. 

 

Vlastnosti nafukovacích obalů

Tyto ochranné obaly jsou vyrobeny z pevné vícevrstvé fólie, ze které si vyrábějí i další ochranné obaly. Už ze své podstaty nafukovací obaly Air cover chrání láhve, vázy či elektroniku proti nárazům a rozbití. Používají se hlavně během přepravy křehčích předmětů. Obaly jsou velmi lehké a zabírají minimum místa. V případě propíchnutí obalu se nic zásadního nestane, protože jsou rozděleny do několika na sobě nezávislých komor, takže dále plní svou ochrannou funkci.

 

Ochrana lahví

Na našem e-shopu najdete ochranné obaly Air cover na láhve, ale i větší variantu na elektroniku. U obalů na láhve platí, že je každý obal určen na jednu láhev. Cena záleží na počtu odebraných kusů a pohybuje se v rozpětí mezi 23 a 30 korunami za jeden obal. Nafouknout obal můžete buď klasickým kompresorem nebo pumpičkou s delším kuželem. Rozměry vyfouknutého obalu na láhve jsou 41 x 23 cm.

 

Ochrana elektroniky

Ochranné obaly stejného typu se vyrábějí i v rozměru 56 x 56 cm (u vyfouknutého obalu). Tato velikost je ideální na přepravu laptopů. Ochranný obal Air cover na notebooky má také klopu, takže jej můžete kompletně uzavřít.