- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. až do odvolání osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Balení dárků po celý rok

Balení dárků po celý rok

To, že skončily vánoce a s nimi i boom balení dárků a papírové obaly, balicí papíry s potiskem hvězd a sněhových vloček, papírové i plastové tašky s vánočním dekorem, mašle, stuhy, provázky i barevné visačky vyrobené z papíru jsou vyhozeny u popelnic, neznamená to, že je konec s balením dárků. Vždyť dárky nemusí být nutně jen ty vánoční. Slavíme přece narozeniny, svátky, výročí a vlastně ani nepotřebujeme důvod, abychom jeden druhého obdarovali a vzájemně si předali úhledně zabalený balíček. Jediný rozdíl mezi vánočním dárkem a jeho celoroční variantou je v potisku balicího papíru či v obrázku na dárkové tašce. Zasněžené stromy, děti jezdící na sáňkách, anděly, jelínky či jablka s ořechy střídá po vánocích téma, které je dosti široké na to, aby si z něj vybral skutečně každý, komu záleží na tom, do čeho a jak svůj dárek balí.

Tématem, který se v té či oné formě vyskytuje na obalových materiálech je totiž svět kolem nás a tak můžete milou drobnost i objemnější předmět, kterým chcete potěšit a udělat radost zabalit do papíru s potiskem přírody, zahalit balíček do větví a květin, nebo obrázků zvířat, či můžete v balení dárků zajít dál a zkombinovat obsah krabice s obalem.

Chcete svého muže potěšit knihou? Proč tedy nevybrat obal zdobený textem? Touží vaše manželka po sadě geologického náčiní? Zabalte předměty do tašky s vyobrazením skal a kamenů. Vždyť poskytnout obalem malou nápovědu o tom, co se skrývá v útrobách zabaleného dárku nezkazí překvapení, ale naopak navnadí obdarovávaného k rychlejšímu rozbalovaní.

Chtěli byste balit stejně krásné, komplikovaně zdobené a luxusně vyhlížející dárky po celý rok? Nejen dospělí ocení úhledně a vtipně zabalený dárek, kde je obal stejně krásný a s velkou pozorností vybíraný jako to, co skrývá.

Děti jsou velcí experti na balíky, protože v každém tuší dárek. Ať už se jedná o malý balíček zabalený v papíru, ohromný box ovázaný stuhami nebo útroby dárkové tašky, tajemství, které obalený předmět obklopuje je mnohdy lákavější, než skutečný dárek, který obalový materiál zahaluje. A právě děti ocení více, než si dokážeme přiznat nebo představit, nádherný obal a trochu jiný přístup k balení.