Chcete darovat víno? Kupte i stylovou krabici

Víno je výborný dárek. Navíc rok 2018 byl velmi štědrý a víno skvěle dozrálo – ideální příležitost nakoupit více kvalitního vína, něco rozdat na Vánoce a něco si nechat do zásoby. Když se rozhodnete dát víno jako dárek, je stylové, když ho darujete v nějakém praktickém obalu. V našem e-shopu si můžete vybrat z několika krabic na víno, jak kartonových, dak i speciálních dřevěných.

 

Do čeho láhev vína zabalit

Zabalené víno vypadá lépe (je to překvapení) a zároveň obal zvýší bezpečnost lahve. Pojďme se podívat, do čeho můžete víno zabalit:

  • Dárková krabice s průhledem a s držákem. Jednoduchá kartonová krabice, u které se vidí, že je v ní víno, krabici můžete také lehce přenášet. Vyrábějí se krabice na jednu láhev, na dvě lahve i na tři lahve.
  • Krabice s víkem nebo klopami. Klasická kartonová krabice s odděleným víkem nebo klopami. Můžete si vybrat různé velikosti podle počtu lahví, které do ní chcete dát. Lahve mohou být v horizontální nebo vertikální poloze podle typu krabice.
  • Dřevěná krabice na víno. Tady máte možnost vybrat si z několika stylových dřevěných krabic a boxů. Na jednu láhev, na dvě, na tři i na šest. Tyto dřevěné boxy nám dodává česká rodinná firma, která se zabývá ruční výrobou dřevěných produktů.
  • Polystyrenový ochranný obal. Velmi bezpečná varianta pro případy, kdy chcete lahve zasílat poštou nebo někam přepravovat. Polystyrenový obal je možno ještě zabalit do stylové kartonové krabice s elegantním potiskem ve vinném stylu.
  • Dárková taška. Lahve vína můžete darovat i v obyčejné dárkové tašce, tady se však doporučuje použít i nějakou ochrannou výplň (například přírodní materiál – dřevitou vlnu).

 

Dřevitá vlna jako stylová výplň

Dřevitá vlna slouží jako výplňový materiál do krabice s lahvemi vína, ale i pro další dárková balení například do celofánu. Dřevitá vlna je přírodní materiál, vypadá elegantně (můžete ji sehnat i v různých barvách) a navíc lahve chrání při nárazech a během přepravy proti poškození. 1 kg dřevité vlny, což je zhruba objem 40 litrů, vás vyjde na cca 180 Kč. Takové množství dřevité vlny by mělo stačit k ochraně až 50 lahví vína.