- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Do čeho nejlépe zabalit vánoční dárky

Do čeho nejlépe zabalit vánoční dárky

Konkrétní dárky si samozřejmě vyberete sami, v tomto článku se vám pokusíme poradit, jak dárky nejlépe zabalit. Jaké máte možnosti? Různé vánoční obaly, krabice na víno a další vychytávky k balení vánočních dárků najdete v kategorii Vánoční zboží. Pojďme se podívat, do čeho všeho je možné vánoční dárky zabalit:

  • Krabice na víno a dřevitá vlna. Dřevěné i kartonové krabice na jedno, dvě nebo i šest vín, různobarevné dekorační dřevité vlny na vyplnění těchto krabic a ochranu lahví nebo i jiných dárků.
  • Vánoční tašky a dárkové sáčky. Široký výběr papírových i plastových tašek s vánočními motivy, dárkové vánoční sáčky. Originální dárkové tašky i speciální tašky na víno.
  • Ochranné obaly na lahve. Polystyrenové ochranné obaly na lahve (na jednu, na dvě, na tři …), do nichž dáte například víno a celý obal ještě zabalíte do vánočního balícího papíru.
  • Vánoční balící papíry. Krásné vánoční balící papíry s nejrůznějšími tématickými motivy k vánočním svátkům.
  • Vlastní nápady. Hlavně děti je dobré motivovat, aby si dárky zabalily samy a po svém. Vy jim k tomu můžete dát jen materiál – balící papíry, stuhy, ale klidně i jen barevné papíry nebo dětské časopisy.

 

Doplňky a dekorační prvky

Balení dárků má za cíl zaujmout a zvýšit očekávání a zvědavost obdarovaného. Spousta lidí se snaží dárky navíc balit elegantně. Je to zábavné tvoření, kde vám kromě vánoční tašky, krabic a balícího papírů pomohou i některé další doplňky, které můžete v uvedeném e-shopu také výhodně nakoupit. Mezi oblíbené dekorační prvky k vánočním dárkům patří třeba nejrůznější vánoční stuhy, rozetky nebo balící provázky (přírodní sisálové a jutové). Hodit se vám možná bude i tavná pistole s možností dokoupení samostatných náplní.

 

Užijte si přípravu na Vánoce 2018, nakupujte vánoční obaly, ale i dárky. Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků.