- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. 28.10. zcela zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

Dřevěné skládací klappy boxy na stěhování a přepravu

Dřevěné skládací klappy boxy na stěhování a přepravu

Jestliže potřebujete přepravovat zboží, které je náchylnější na poškození, křehčí zboží a vůbec zboží, které potřebuje ochranu, pak máte možnost pořídit si velké dřevěné skládací krabice, tzv. klappy boxy. Tyto krabice jsou určeny speciálně k bezpečné přepravě a manipulaci. Vyrábějí se v různých velikostech s nosností od 200 do 1 000 kg. Konkrétní rozměry najdete přímo v kategorii Dřevěné boxy.

 

Jak klappy boxy vypadají

V podstatě se jedná o velké dřevěné krabice z vyztužené překližky, které se skládají ze tří částí – podkladová paleta, plášť a víko z překližky. Celý box je snadno rozložitelný na uvedené tři části a je pevný a velmi odolný. Nejmenší boxy mají rozměry cca 40 x 30 x 40 cm a váží 5 kg, ty největší pak 120 x 100 x 90 cm a váží 33 kg. Záleží na tom, co v nich chcete skladovat a převážet.

 

Kde se klappy boxy používají

Použití klappy boxů je široké. Zabezpečení zboží během přepravy je nutné v mnoha oborech. Nejčastěji se dřevěné klappy boxy používají tam, kde se vyrábí takové zboží, které je potřeba převážet v dřevěných krabicích. Ať už se jedná o automobilový průmysl, strojírenství, IT technologie či textilní průmysl. Pevnou a odolnou ochranu potřebují hlavně dražší komponenty nebo technologické celky.

 

Opakované použití a manipulace s boxy

Kromě toho, že jsou klappy boxy pevné a odolné, mají ještě jednu výhodu. Můžete je používat opakovaně. A to jak ke skladování, tak i k samotné manipulaci a přepravě. Manipulace s boxem je jednoduchá, obdobná jako při práci s naloženou paletou. K nakládce potřebujete jen paletový vozík. Klappy boxy můžete také bez obav stohovat na sebe. Nákupem klappy boxů ušetříte skladovací prostory a do firmy získáte praktický doplněk.