Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Dvakrát měř, jednou řež. Na balíkové váze

Balíkové váhy najdou využití jako počtovní váhy při vážení balíků, ale i v expedičních společnostech, skladech, e-shopech nebo při vážení sudů s nápoji. Zkrátka všude tam, kde přijímáte, skladujete a posíláte balíky.

V naší nabídce najdete váhy nejčastěji s nosností 100 nebo 200 kg, tedy vhodné pro kontrolu menších balíků. Přesnost měření bývá u vah se 100kg nosností 50 gramů, u vah s vyšší nosností nejčastěji 100 gramů, ale některé modely nabízí i vážení s přesností 20 gramů, což už je u balíkových vah nadstandard.

Váhy mají pevnou a jednoduchou konstrukci, aby dobře držely na místě a neklopily se pod váhou balíku či zboží. Další výhodou je nerezová vážící plocha, většinou vyvedena v protiskluzové úpravě, aby se zabránilo pochybu balíku po podložce a nedošlo ke zkreslení údajů.

Váhy jsou nejčastěji napájené adaptérem ze sítě, ale protože jsou někdy využívány i v terénu, kde není vždy přístup k zásuvce, mají některé modely i možnost napájení z baterií. Pokud víte, že nebudete mít váhu vždy jen v kanceláři nebo skladu, ale budete s ní měřit i venku, určitě tento parametr nepřehlédněte.

Ze stejného důvodu – měření v terénu – bývají váhy i přes svou pevnou a poctivou konstrukci velmi lehké a nejčastěji váží jen několik málo kilogramů.

Že vám jde spíše o přesnost než o nosnost? I pro vás máme řešení. Kapesní váha HCK je ideální pro všechny, kteří potřebují vážit malé objemy na velkou přesnost. A nebudeme chodit kolem horké kaše, přesností myslíme rovný 1 gram. Tato váha se hodí například při prodeji potravin a všude tam, kde 15 deka musí být opravdu 15 deka.