- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Ekologické papírové tašky

Ekologické papírové tašky

Není potřeba měnit svět, jen detaily ve svém životě. Drobnosti, které můžeme ovlivnit. Nemusíme si nosit každý den z pekárny plastové sáčky s rohlíky, můžeme místo toho přijít s vlastní taškou. Ideálně s papírovou taškou! Když ji nezašpiníte, zůstane čistá, například zrovna na pečivo ideální. Použití papírových tašek je však samozřejmě mnohem širší. 

 

Pevný a kvalitní papír místo plastu

Možná někoho napadne, že papírové tašky se mohou roztrhnout s velkým nákupem nebo že nejsou dostatečně pevné. Není tomu tak. Papírové tašky se vyrábí z pevného a vysoce kvalitního papíru. Dobře vypadají (rozhodně lépe než klasické igelitové) a v neposlední řadě opravdu šetří životní prostředí.

 

Je to ekologické!

Někdo ekologické dopady svého chování neřeší, ale zodpovědné je se ekologickému aspektu postavit čelem, a pokud to jde, tak jej zohlednit. I když se jedná o takovou drobnost, jakou jsou papírové tašky. Tašky v našem e-shopu jsou vyrobeny ze sulfátového, kraftového, nebo 100% recyklovaného papíru, takže s jejich nákupem můžete mít čisté svědomí.

 

Různé velikosti, všestranné použití

Papírové tašky z papíru se prodávají v různých velikostech, s krouceným nebo plochým uchem. Používají se běžně v domácnostech, na nákupy, jako dárkové tašky, na drobnosti, jako obaly na víno a jinde. Běžně se prodávají v klasické papírové hnědé barvě, seženete je však i v jiných barevných provedeních, dokonce i s potiskem a nejrůznějšími motivy. Vyberte si počet a velikost papírových tašek podle svých potřeba podle svého gusta, nakupovat je možné po jednotlivých kusech.