POZOR! V pátek a v sobotu 21. - 22. 6. 2024 je mimořádně zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Kancelářské potřeby, bez kterých nepřežijete ani den

Publikováno: 15. 4. 2017

Pracujete v kanceláři? V tom případě si určitě ani neumíte představit den bez tužek, papírů, šanonů, fólií a dalších maličkostí, bez kterých se žádná kancelář neobejde. Nemýlíme se, viďte? Ani v dnešní moderní době se všechny dokumenty nedají zpracovávat elektronicky a musí se s nimi pracovat ve fyzické podobě. A pak přijde řada na všechny tyto nenápadné pomocníky.

Jak si můžete svou práci usnadnit? Využíváním vhodných kancelářských pomůcek.

Naše nabídka je opravdu široká a uspokojí i tu nejnáročnější kancelář. Vyberete si z nejrůznějších druhů lepících pásek, papírů pro tiskárnu a kopírku nebo třeba archivačních krabic či šanonů. Vy sami víte, co nejvíce potřebujete.

Náš sortiment zahrnuje:

  • psací potřeby
  • gumičky
  • samolepící etikety
  • nůžky
  • laminovací fólie
  • pořadače, šanony
  • kancelářský papír

Co si budeme povídat, bez propisek, zvýrazňovačů, tužek nebo třeba kvalitních gum není kancelář kompletní. Používáte je každý den – na podpisy smluv, dodacích listů, faktur, ale i pro běžné psaní poznámek. To samé platí i pro papíry do tiskáren nebo třeba kopírek, které se řadí k základní výbavě každé kanceláře. Bez nich by to totiž opravdu nešlo.

A jak skladujete veškeré dokumenty? Nenechte je zbytečně válet po stolech nebo jen tak v policích, pořiďte si na vše vhodné archivační boxy a šanony a všechny důležité papíry přehledně uskladněte přesně tak, jak potřebujete.

Naše nabídka kancelářských potřeb je skutečně objemná. Přesvědčte se sami. Věříme, že najdete, co hledáte.

autor:
Jiří Novák

marketingový specialista


Související zboží