- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. 28.10. zcela zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

Kvalitní obyčejný kancelářský papír do tiskáren

Kvalitní obyčejný kancelářský papír do tiskáren

V každé kanceláři, ale i domácí pracovně je potřeba tiskárna, která spotřebuje spoustu kancelářského papíru. Jestliže sháníte kvalitní obyčejný kancelářský papír do tiskáren, můžete si vybrat v kategorii Kancelářské potřeby. V nabídce jsou formáty A3 a A4 v několika typech, v jednom balení je 500 listů. Jednotlivé typy kancelářského papíru se cenově trochu liší s ohledem na kvalitu papíru.

 

Papír je vhodný pro laserové tiskárny, faxy a kopírky

Tento univerzální bílý kancelářský papír umožňuje spolehlivý tisk a primárně je určen pro laserové tiskárny, faxy na normální papír a kopírky. Papír splňuje parametry pro velkokapacitní i duplexní kopírování.

Jedná se o klasický bílý kancelářský papír, který se běžně pořizuje i do většiny domácností. Nejen do tiskáren, ale také například pro dětské kreslení, vyrábění či k psaní poznámek. Vyberte si, který typ kancelářského papíru se vám bude hodit – nejlevnější OFFICE, standardní UNIVERSAL nebo velmi kvalitní JET.

 

Nakupte i další vybavení kanceláře

Jestliže si pořizujete kancelářský papír, můžete si rovnou objednat i další nezbytnosti do kanceláře. Různé formáty obálek, bublinkové obálky, psací potřeby, nůžky, laminovací fólie a laminátory, lepící pásky aj. Projděte si web a podívejte se, co by se vám v kanceláři mohlo hodit. Najdete zde kvalitní a zároveň velmi levné zboží. Obalové materiály, stěhovací pomůcky a spousty dalšího.