- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Nafukovací obal na notebook

Nafukovací obal na notebook

Notebooky jsou citlivá elektronická zařízení a jejich ochrana má určitě smysl. Obal se dá použít i na přepravu jiných věcí, ale jeho rozměry jsou vytvořeny ideálně právě pro průměrnou velikost přenosného počítače. Nafukovací obal na notebook se prodává ve velikosti 56 x 56 cm, když je vyfouknutý. Nafouknutý obal má rozměry 39 x 26 x 4 cm.

 

Odolný vůči nárazům

Nafukovací obal je jednoduchý a praktický. Je vyroben z kvalitní vícevrstvé fólie, kterou rychle a jednoduše nafouknete běžným kompresorem nebo pumpičkou s delším kuželem. Vložíte do něj svůj notebook a ten je tak chráněn proti nárazům i proti průrazu. V případě, že praskne jedna komora, nevyfoukne se celý, protože jednotlivé komory jsou oddělené. Obal tak může notebook či jiné zboží ochránit i v případě náhodného propíchnutí.

 

Cena: necelých 60 Kč

Cena za obal Air Cover je poměrně nízká. Bez DPH se dokonce dostanete pod padesátikorunu. S DPH vás pak vyjde na necelých 60 Kč. Nafukovací obal využijete během jakéhokoliv cestování nebo jej můžete do nafukovacího obalu dát pro jistotu i doma. Výhoda tohoto obalového a ochranného materiálu je také v tom, že zabírá minimum místa oproti jiným variantám ochrany notebooků, jako jsou fixační tělíska či polystyrenové obaly. Když je obal vyfouknutý, nezabírá už vůbec žádné místo.

 

Jak přepravovat elektroniku a IT techniku

Chystáte-li větší přesuny elektroniky nebo dokonce stěhování kanceláře či celé firmy, vyplatí se pozvat si na to odbornou stěhovací firmu. Naše firma TAVOČER s.r.o. nabízí stěhování kanceláří a IT techniky nejen v Praze a okolí, ale kamkoliv na celém světě. Během takového stěhování jsou klíčové právě kvalitní a funkční obalové materiály jako je bublinková fólie, stretch fólie či nafukovací obaly na laptopy.

 

Pořiďte si hned několik obalů na laptopy, určitě se vám budou během cestování hodit!