Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Nejnovější trendy v balení vánočních dárků I

Každý rok se objeví nové, lepší, modernější, snadnější a vlastně dokonalejší v každém ohledu. O čem je řeč? O trendech v oblasti balení vánočních dárků. Mění se stejně rychle jako každá jiná móda. Jen s jedním rozdílem. Tipy a triky, jak a do čeho zabalit vánoční dárek tak, aby se obsah vyrovnal vnějšímu plášti v podobě obalového materiálu, nás časopisy, noviny, blogy a servery zaměřené na design i obalování, oblažují pravidelně vždycky asi tak měsíc před vánoci.

Jste zvědaví, jaké jsou ty letošní? Už víte do čeho zabalit vánoční dárek, jaký obalový materiál použít a jakým stylem balit, abyste dosáhli, co nejlepšího výsledku? Je nejvyšší čas.

Jedním z horkých kandidátů na nejlepší vychytávku v oblasti balení dárků která zabalenému objektu přidá na osobním rozměru a vykouzlí tak pravé kouzlo vánoc s hřejivou amosférou vlídnosti a domova, je vlastně zcela obyčejný obrázek. Divili byste se, jak taková fotografie, ale i ilustrace, která probouzí vzpomínky, dokáže ze zabalého dárku udělat jedinečnou vzpomínku na Štědrý den. Stačí taková maličkost, jakou je v záplavě super moderní technologie a 3D tisku, skromný obrázek a vámi zabalený vánoční dárek ihned stoupne o několik tříd. Vždyť právě apel na osobní v záplavě anonymních ozdob je to, co táhne.

Balicí papír, nebo i dárková taška vybavená tímto malým detailem promění celý proces předávání dárku v něco speciálního. Pusťte se tedy do balení předmětů, které se pod vánočním stromkem změní z obyčejných na neobyčejné a vybavte se kvalitním obalovým materiálem, nejlépe jednobarevným balicím papírem bez vzoru, na kterém se jmenovka s osobním rozměrem bude dokonale vyjímat. A pak už jen stačí balit, obalovat, obvazovat, připevňovat a krášlit balíček, krabici nebo tašku a s pomocí malého kousku papíru s potiskem vytvářet ne obyčejné, ale kouzelně zabalené vánoční dárky.