- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Neumíte balit dárky? Dejte je do dárkových tašek s vánočními motivy

Neumíte balit dárky? Dejte je do dárkových tašek s vánočními motivy

Vždycky obdivujete perfektně zabalené dárky, kde ohyby sedí v pravých úhlech a izolepy je tak akorát? Zatímco dárky, které jste balili vy, vypadají... no... prostě o trochu hůře.

Pokud nebalíte pro malé děti, které stále věří na ježíška, tak k sobě zkrátka buďte upřímní a ušetříte si spoustu námahy, nadávek a špatné nálady. Přesedlejte na dárkové tašky a pošetřete čas a energii na jiné vánoční kratochvíle.

I když s balením žádné problémy nemáte a na vaše vánoční balíčky se hezky kouká, jsou výrobky, u kterých dochází trpělivost i machrům na balení. Různé kulaté a půlkulaté, měkké oblečení, nebo věci roztodivných tvarů. Pro všechny tyto nezabalitelné dárky doporučujeme se jednou pro vždy vykašlat na balící papír a stužky a přejít k praktickým dárkovým taškám.

Protože "nešiků" je mezi lidmi vždy více než těch machrů, jsou dárkové tašky velice oblíbené a můžete vybírat z mnoha vánočních motivů. Sáhnout můžete po výrazných taškách se Santa Clausem sněhulákem a jinými barevnými, spíše dětskými motivy. Kdo chce tašku spíše decentní, ale stále vánoční, potěší ho nabídka tašek s různými ornamenty hvězd a stužek. Hitem jsou vánoční tašky Lux z bězného kraftového papíru v klasické béžové barvě pouze s decentními vánočními motivy.

Ať už se vám líbí jednoduchý design nebo podle vás k vánocům patří i trocha kýče, rozhodně vás tašky nezklamou. Jsou z odolného kraftového nebo křídového papíru s pevnými uchy a hned v několika rozměrech. Samozřejmostí je taška na víno či jiné tekuté radosti i větší tašky na netekuté dárky.

Neotravujte se letos s náročným balením. Dejte část dárků do tašek a využijte čas na lepší věci.