- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Obal na oblek spolehlivě ochrání sako před špínou

Obal na oblek spolehlivě ochrání sako před špínou

Oblek je vizitkou každého lepšího muže. Někdo si myslí, že o vás vypovídá, zda je oblek ušitý na míru a z jakého je materiálu. Pravým odrazem ale není značka ani jméno krejčího, ale jak se o oblek staráte.

Kdykoli oblek nemáte na sobě, měl by být v obalu. To platí zejména, pokud s oblekem někam cestujete. Mít ho jen tak v kufru mezi ostatním oblečením není pro materiál to pravé. To neplatí jen pro delší cesty, ale při každé cestě. I kdyby to mělo být jen 20 minut autem, je lepší mít oblek v obalu a chráněný.

Není nic horšího než jet na konferenci nebo obchodní schůzku, obléci si oblek… a zjistit, že je na něm flek, ani nevíte od čeho. Kromě špatného dojmu vás pak ještě čeká účet za čistírnu. Nemusí jít jen o špínu. Na tmavých oblecích je hned vidět i prach nebo pyly. Stačí se jen projít pár minut po ulici nebo jet pár stanic autobusem a na látce určitě nějaké šmouhy a flíčky najdete.

Jednoduchým a levným řešením jsou obaly na obleky

Obaly na obleky se vyrábí z polyethylenu, ty dražší pak z textilních vláken. V obalech z vláken materiál lépe dýchá, obal je prodyšný a oblek se v něm nezapaří. Pokud je vaším hlavním cílem zabránit zašpinění obleku, poslouží ale i běžný polyethylenový obal.

V horní části obalu je otvor na prostrčení ramínka věšáku, abyste mohli oblek pověsit ve skříni nebo za madlo v autě. Vkládání obleku do obalu zase usnadňuje zip po celé délce přední strany.

Obaly jde využít i na jiné oblečení než jen pánské obleky. Na ramínko do obalu jde dát i dámské kostýmky, šaty nebo jiné oblečení, které potřebujete za každou cenu čisté a vyhovuje rozměrům.