POZOR! Během státního svátku ve čtvrtek 28. 9. 2023 máme zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Oboustranná lepící páska. Pomocník co podrží

Háčky na ručníky, plakát na stěnu, zářivku pod kuchyňskou linku nebo desítky jiných drobností, které potřebujete každou chvíli přilepit na stěnu nebo slepit k sobě. Na to všechno se vám bude hodit oboustranná lepšící páska.

Ne všechno je totiž dobré přišroubovat nebo přitlouct hřebíkem. Ty jsou dobré na klasickou stěnu, ale třeba na kachličky v koupelně sotva můžete vytáhnout hřebík a kladivo. To by dopadlo.

Oboustranná páska má bílou barvu a tloušťku 1 mm, šířku 19 mm a prodává se v pětimetrovém návinu. Můžete ji tak využit buď jako dlouhý lepící pás nebo snadno ustřihnout na jakýkoli malý úkol, který na vás v domácnosti čeká. Páska má na z obou stran dělící vrstvu silikonového papíru, takže ani při dlouhém skladování vám nevyschne a zůstane vždy připravená lepit.

Páska je odolná i při teplotách až do -20 stupňů, takže pokud s ní například slepíte nějaké obaly, nemusíte se bát, že se vám v chladničce rozlepí. I přes svou odolnost je však určena pro interiérové použití.

Lepící páska funguje na pěnovém základě a je velmi pevná, ale zároveň přizpůsobivá. Můžete s ní bez obav lepit i těžší věci nebo háčky, na které plánujete zavěšit třeba ručníky. Pokud za ně nebudete vyloženě silně tahat s cílem háček strhnout, tak se sám neutrhne.

V nabídce najdete i oboustrnaou pěnovou lepící pásku v černé barvě. Pokud k sobě potřebujete slepit dvě tmavé věci, rozhodně se tmavá páska hodí více než bílá. Šířka necelých dvou centimetrů nemusí každému stačit, takže u nás najdete i klasické široké oboustranné pásky a textilním základem, které se skvěle hodí třeba k upevňování koberců. Asi není domácnost, která by oboustranné pásky nevyužila, tak se podívejte, zda vám už nedochází.