- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. 28.10. zcela zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

Odvíječ stretch fólie jako skvělý pomocník

Odvíječ stretch fólie jako skvělý pomocník

Upevnění několika předmětů k sobě můžete provést hned několika způsoby. Jedním z těch jednodušších, a přitom vysoce efektivních a velmi šetrných k upevňovanému produktu je stretch folie granát.
 
Ať už předmět upevňujete nebo balíte, fixační folie se vám stane nenahraditelným pomocníkem, jehož účelnost oceníte v každé fázi procesu práce s ní. Jak se ale vypořádat se situací, v nichž vám chybí ještě alespoň jedna ruka, kterou byste kotouč folie uchytili tak, abyste zbylými dvěma mohli odmotávat žádaný kus a ještě folii na konci stříhat nebo řezat? To bývá někdy pekelný hlavolam.
 
Tento zdánlivě neřešitelný problém má konečně řešení. Pokud v rámci výkonu svého povolání, manipulujete s průtažnou fixační folií o šířce deset centimetrů, nade vše oceníte odvíječ stretch folie Granát 5-12,5 cm.
 
Skvělý pomocník vám nejen ulehčí nasazení nové role, ale i přímo manipulaci s ní. Tento levný a přesto spolehlivý a efektivně pracující odvíječ je vyroben z plastu. Je proto velmi lehký a úžasně padne do ruky. Práci s ním tak zvládne prakticky kdokoliv. Tento odvíječ je vyroben v České republice a vyniká převážně kvalitou svého zpracování. Čeká-li před vámi úkol kompletace krabic, jejich obalení nebo upevnění jedné k druhé, nemusíte se bát nepříjemností při manipulaci se stretch folií.
 
S odvíječem budete pracovat rychleji a efektivněji, bez zbytečného odpadu, jehož vysoká produkce se obvykle odvíjí právě od neodborné manipulace s folií, která se lepí k tomu, k čemu nemá. S odvíječem bude zkrátka vše zabaleno tak, jak má – profesionálně, spolehlivě a efektivně beze zbytků, které stojí nejen čas a peníze, ale jsou i přítěží pro životní prostředí.
 
Odvíječ stretch folie není jen výkonný při práci, ale i mimo ni s ním nejsou žádné problémy, neboť je velmi skladný. Když ho zrovna nebudete používat, nemusíte se bát, že bude zabírat mnoho místa nebo se vám plést v dílně, továrně či v kanceláři.