- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Polystyrenové obaly na lahve

Polystyrenové obaly na lahve

Polystyrenové ochranné obaly se používají hlavně pro bezpečnou přepravu skleněných lahví. Nejčastěji se jedná o přepravu dobrého vína, ale běžně se chrání také další zboží ve skleněných lahvích – sirupy, kvalitní alkohol apod. Polystyrenové ochranné obaly na lahve naleznete v kategorii Ochranné obaly. Kromě polystyrenových obalů zde můžete koupit také dřevěné obaly na víno, air cover na lahve a jiné praktické obalové materiály.

Obaly na 1, 2, 3 nebo 6 lahví

Polystyren je lehký materiál, který dopravu neprodraží a skleněné lahve spolehlivě ochrání před poškozením nebo dokonce rozbitím. Jednoduchá konstrukce obalu chrání lahve proti nárazu. Další pozitivní vlastností polystyrenu je skutečnost, že funguje jako tepelná izolace. V obalu tak zůstane víno déle vychlazené, chrání víno proti přehřátí. V uvedené kategorii můžete zakoupit polystyrenové obaly na 1, 2, 3 nebo 6 skleněných lahví. Obaly jsou vhodné pro všechny běžné typy lahví nejen na víno. V neposlední řadě se jedná o české výrobky.

Další možnosti ochrany lahví

Kromě polystyrenu se běžně používají ještě dva materiály pro ochranu skleněných lahví během jejich přepravy či manipulace s nimi:

  • Nafukovací obal – air cover. Další lehký obal, který je vyroben z vícevrstvé fólie. Tento nafukovací obal spolehlivě skleněnou láhev ochrání proti nárazu stejně jako polystyrenové obaly.
  • Dřevěné krabice. Dřevěné krabice chrání skleněné lahve nejčastěji s vínem a navíc dobře vypadají. Můžete si koupit dřevěné krabice se skleněným okénkem na více lahví, ideálně je vyplnit dřevitou vlnou jako designem i ochranou.

Potřebujete-li sehnat praktické ochranné obaly i na další zboží (nejen na lahve), nabízíme také polystyrenové termoboxy na jídlo, nafukovací obaly na laptopy a další vychytávky