Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Praktické stínící sítě na ploty

Sháníte klasické tmavě zelené stínící sítě na ploty? Takové sítě se hodí hlavně k oddělení pozemku, k zastínění výhledu na vaši zahradu a na ochranu vašeho soukromí. Stínící sítě se vyrábějí z bezpečného a odolného materiálu HDPE s UV stabilizací. Pro některé případy jsou velmi praktické. Nemusíte čekat, než vyroste živý plot, můžete pozemek jednoduše a rychle oddělit a odstínit od okolí.

 

Na ploty, na stavby, na lešení i jinam

Stínící sítě se používají nejčastěji na nejrůznější ploty. Na klasické ploty, na oplocení tenisových kurtů, ale také jako ochranné sítě na lešení, na terasy, na balkóny a všude tam, kde si chcete chránit soukromí. Existují dvě základní funkce těchto tmavě zelených stínících sítí:

  • ochrana soukromí – hlavní cíl sítí je ochrana před pohledem zvědavců na váš pozemek
  • zábrana proti větru – sítě významně redukují i rychlost větru a fungují tak jako protivětrné zábrany, což se hodí na zahradách, ale i právě třeba na tenisových kurtech

 

Rozměry, stínění a další vlastnosti sítí

Stínící rašlový úplet na ploty se prodává nejčastěji s výškou 1 metr a délkou 5 nebo 10 metrů. Můžete jich samozřejmě nakoupit více a jeden za druhým na sebe mohou navazovat. Stínící sítě jsou velmi pevné a drží si svou původní barvu, i když jsou celoročně vystaveny slunci a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nejde o neprodyšnou látku, ale o sítě s miniaturními dírkami, přesto zastíní 70% světla a prakticky přes ně nejde vidět.

 

Přejít do kategorie Stínící sítě na ploty