- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. až do odvolání osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Příprava na stěhování II

Příprava na stěhování II

Tak jako v každé oblasti, můžeme se i na balení a stěhování dívat ze dvou stran. Pro někoho výzva a dobrodružně pojatý den, kde vám v cestě k cíli, kterým je nový byt, dům či kancelář stojí řada překážek, které musíte překonat. Například samotný proces balení a expedice může být buď soustředěnou činností prováděnou s rozmyslem, nebo hrou o čas. Záleží jen a jen na preferencích toho, před kým právě leží nelehký úkol s názvem stěhování

Pro někoho je naopak nutnost odstěhovat, přestěhovat nebo přistěhovat noční můrou. Balení, ukládání do krabic, jejich vyplňování dekami nebo výplňovým materiálem, který zabraňuje poškození balených předmětů v rámci procesu transportu, se zdá být labyrintem, ze kterého není cesty ven. Ale nic není černobílé a tak úplně temné myšlenky na stěhování mohou být snadno rozehnány těmi správným informacemi, které v rozhodné chvíli zafungují a poskytnou radu a pomoc. Dalším řešením, kromě rad, tipů a triků, je přeměnit své obavy v jistotu profesionální péče a svěřit se do rukou odborníků nejen na oblast balení, ale i stěhování a transportu.
 
Stěhování ale přináší i spoustu výhod, nejedná se jen o nepříjemnou nutnost. A to je třeba si během procesu stěhování udržet v mysli – nový byt nebo dům, nové krásné prostory, příjemná změna. Jak  už bylo řečeno – balení je základem úspěchu, proto by k němu mělo být přistupováno s rozmyslem a logicky řešit každý z jednotlivých kroků procesu balení, kde na konci leží úhledně a pevně zabalený balík, oblepená papírová krabice chránící cenný obsah, plastová přepravka nebo box

Jednou z možností, jak postupně zabalit všechno, co máte v domě nebo bytě, nic nevynechat a postupovat systematicky je umisťovat předměty do krabic postupně podle místností. Když nejdříve zabalíte všechno z pracovny, přejdete na věci v ložnici a nakonec obalíte i poslední lžičku z kuchyně, kterou umístíte do boxu s nápisem kuchyně, vybalování pro vás bude hračkou. Každá krabice si v novém bytě ihned najde své místo.