POZOR! V pátek a v sobotu 23. - 24. 6. 2023 je mimořádně zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Samolepící ochranná fólie na sklo

Jestliže se chystáte vymalovat byt, lakovat rámy oken nebo dveří, případně okna stěhovat, určitě se vám vyplatí je nějak ochránit před znečištěním a poškozením. Sklo se totiž nedá opravit (musí se vyměnit) a dost složitě se čistí. Ochrana oken má smysl i při jakýchkoliv stavebních úpravách v blízkosti oken. Určitě investujte do ochranné fólie na sklo a ušetříte si problémy s řešením poškozených oken.

Krycí fólie obecně chrání před poškozením. Samolepící ochranná fólie na sklo je speciálně vyrobena pro nalepení na skleněné plochy, ale dá se použít i na další povrchy – rámy dveří a oken, podlahy, karoserie, nábytek apod. Nejčastěji se však používá k ochraně oken, prosklených dveří nebo skleněného nábytku. 

Použití a vlastnosti ochranné fólie

Ochranná fólie je vyrobena z polyetylenu (LDPE) a je samolepící. Spodní strana fólie je opatřena lehce lepivým akrylátovým lepidlem, takže ji jednoduše nalepíte na sklo (nebo jinam) a výrobek tím ochráníte před znečištěním během malování, lakování nebo při stavebních úpravách. Ochranná fólie se používá také při stěhování, skladování, montáži a obecně při manipulaci s prosklenými výrobky. Tato samolepící ochranná fólie na sklo je mimo jiné také vodotěsná, plynotěsná a v neposlední řadě má tu výhodu, že ji můžete používat opakovaně.

Rozměry fólií

V našem e-shopu a prodejně prodáváme tyto světle modré fólie v různých rozměrech. Můžete si vybrat menší fólii s šířkou 50 cm a návinem 20 metrů nebo i velkou fólii s šířkou 1 metr a návinem 100 metrů. Záleží na tom, kolik fólie potřebujete.  

 

Vyberte si fólie a další praktické zboží v našem e-shopu a objednejte si je z pohodlí domova!

 

Související zboží