- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Stěhujete se. Co využít na přepravu věcí?

Stěhujete se. Co využít na přepravu věcí?

Až na některé výjimky to čeká každého – jednou se budete nuceni stěhovat z vašeho stávajícího bydlení do nového. Určitě však nepůjdete s prázdnou nebo také jinak řečeno „s holýma rukama“, proto je potřeba, abyste si sehnali něco, v čem vhodně přepravíte všechny své věci, aniž by se zbytečně zašpinily nebo třeba poškodily nepomyslným nevhodným zacházením nebo skladováním.
 

Z čeho si můžete vybírat?

1. Papírové krabice

Nejčastější způsob stěhování – s pomocí papírových krabic. Pokud vlastníte velké množství knih, šanonů a podobně tvarově podobných věcí, krabice byste určitě neměli opomenout. Jedná se o skvělý způsob, jak bez většího poškození a přehledně uspořádané převézt vaše věci z bodu A do bodu B.

2. Igelitové pytle

Unavuje vás skládat oblečení nebo třeba plyšové hračky do krabic, kde většinou zaberou zbytečně moc místa a ani v nich pořádně nedrží? V tom případě pro vás budou lepším řešením igelitové pytle. Prodávají se v různých rozměrech i s odlišnou nosností nebo zátěžovým materiálem. Pokud víte, co budete chtít v igelitových pytlech převážet a chvíli skladovat, volte si dle vlastností daných výrobků v nabídce.

3. Plastové přepravky

Většinou se sice plastové přepravky využívají v potravinářském průmyslu, ale jsou velmi praktické také pro stěhování různých věcí z kuchyně do vašeho nového bydlení. V nabídce jsou různé velikosti, barvy i tvary. Jejich velkou výhodou je možnost stohování, protože díky svému tvaru do sebe snadno zapadají.

Stěhování je náročný okamžik v životě lidí – nejenom fyzicky, ale také časově a pro některé i psychicky. Je to logické a pochopitelné, proto si vše usnadněte co nejvíce tím, že si zvolíte vhodné způsoby uskladnění vašich věcí. Z původně vypadajícího hororu se pak může stát i fajn zábava, na kterou budete později ještě s kamarády nebo rodinou vzpomínat.