Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Termoboxy na jídlo, ryby aj.

Tyto termoboxy na přepravu jídla se vyrábějí z pěnového polystyrenu, jsou velmi lehké a zároveň drží teplotu přepravovaného jídla. Ideální je pořídit si termoboxy ve tvaru menší krabice v rozměrech 560x365x265 mm. Do takové krabice už se pohodlně vejde třeba oběd pro celou rodinku. Termoboxy najdete v sekci Gastro obaly.

Na co termoboxy využijete

Termoboxy se běžně používají v potravinářském a chladírenském průmyslu, ale využívají jej i obyčejní lidé například při dlouhém cestování autem. Nemusíte se tak zastavovat na oběd a zdržovat se čekáním v restauraci. V termoboxech se převážejí různé nápoje a potraviny, obědy, ryby, mléčné výrobky a vůbec vše, co by se mohlo cestou zkazit. Díky tomu, že termoboxy drží stálou teplotu, vydrží vám v nich nápoje a potraviny chladné a čerstvé nebo naopak teplé.

Použití termoboxů je však ještě širší. Mimo potravinářský průmysl, kde je jejich využití logicky nejčastější, se termoboxy používají také ve zdravotnictví či v akvaristice, kde se v nich převážejí menší živočichové a rostliny.

Jsou levné a pevně uzavíratelné

Pěnový polystyrén, který je k výrobě těchto praktických krabic použit, má veškeré atestace a je absolutně zdravotně nezávadný. Samotné termoboxy jsou tak lehké, pevné a odolné. Vyrábějí se s odděleným víkem, které po naplnění termoboxu jednoduše uzavřete. Víko těsní tak dobře, že se nic nestane, i kdybyste termobox během cestování náhodou převrhli.

Ať už máte svůj obchod, sklad s potravinami nebo jen občas jezdíte s autem na delší cesty, alespoň jeden termobox se vám občas bude hodit. Můžete tak třeba vyrazit s dětmi na výlet a vynechat návštěvu restaurace. Raději si uděláte piknik někde v přírodě. S teplým obědem nebo zmrzlinou.

Další varianty termoboxů

Kromě výše zmíněných polystyrenových termoboxů, které jsou jakousi "vstupní branou" do světa termoboxů jsme postupem času rozšířili nabídku termoboxů o další produkty. Střední cestou jsou termoboxy TavoBox thermo z inovativního materiálu piocelan. Materiál má černou barvu a má vyšší odolnost vůči nárazům, skvělé termoizolační schopnosti. Nejvyšší třídou termoboxů jsou profi termoboxy z EPP (expandovaná polypropylenová pěna). Kategorii gastro obalů dále rozšířují termotašky a termobatohy