- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Termoboxy pro profesionální použití

Termoboxy pro profesionální použití

Zabalit jedno meníčko je snadné, stačí polystyrenová krabička. Pokud potřebujete přepravit více jídel naráz, potřebujete i profesionální řešení.

Nepostradatelné jsou velké termoboxy všude tam, kde plánujete teplé občerstvení mimo kuchyni a kde zároveň akce potrvá delší dobu. Například svatby a různé oslavy. Cateringové firmy potřebují podobných boxů hned několik. Mohou pak zákazníkům nabídnout servis i na místech, kde by to dříve nebylo možné.

Vhod mohou přijít ale i „civilním“ zájemcům. I když zrovna nemáte cateringovou firmu, třeba s přáteli pořádáte venkovní akce nebo jezdíte ve více lidech na výlety. Ocení ho i firmy při teambuildingu mimo kancelář, sportovní kluby na soustředěních nebo pořadatelé táborů a kroužků. Rozměrný box, kde udržíte ve správné teplotě více jídla se nehodí zdaleka jen profíkům.

Uvnitř je 6 lisovaných kolejnic, které jsou navrženy s prodlouženými kolejnicemi speciálně pro uložení pekárenských pánví 600*400 mm. Tento rozměr využívají i plechové pánve či podnosy, které máte každý doma a používáte je k pečení v troubě. Přímo z trouby tak můžete pekáč vzít a vložit ho do termoboxu.

Termobox je vyroben z trvanlivého EPP (expandovaná polypropylenová pěna). Ta boxu propůjčuje vysokou konstrukční pevnost. Box je odolný proti proražení i zborcení stěny. Můžete tak stohovat i několik plných boxů na sobě. To využijete při převozu teplých jídel na rautech, svatbách, oslavách či konferencích.

Materiál je snadno omyvatelný. Většinou postačí prosté omytí vodou. Pokud jste v něm přenášeli mastné potraviny, můžete postupovat stejně jako při omývání jiného nádobí, nepoškodí ho běžné čistící prostředky. Samozřejmostí je ATEST pro styk s potravinami.