Výhody a využití modulárních balících stolů

Výhody a využití modulárních balících stolů

Každá minutka a každý ušetřený centimetr se počítá. Minimálně to platí v obalovém průmyslu. Pokud vaše firma nebo e-shop ještě nezpracovává tolik objednávek, aby se vám vyplatila automatická balící linka, je ideálním řešením modulární balící stůl.

Správný obal a postup balení může být jazýčkem na vahách, zda bude váš obchod úspěšný nebo ne. Cílem obalového průmyslu zjednodušeně je:

  • zabalit zboží co nejlevněji
  • zabalit zboží co nejrychleji
  • splnit tyto dvě podmínky při zachování kvality balení

Modulární balící stoly můžete sestavit tak, aby vyhovovaly právě vašemu způsobu balení. Na výběr je hned z několika šířek a velikostí a navíc lze většinu příslušenství kdykoli přidat, aby stůl vyhovoval aktuálním potřebám balení.

Stůl je výškově nastavitelný, je tedy jedno, zda měří jeho obsluha 160cm nebo 2 metry. Stačí rychle přenastavit a je to. Vyhovovat bude každému. Nastavitelné jsou i všechny nožičky zvlášť, vyrovnáte tak snadno i křivou podlahu.

Na desce nebudete jen balit, ale i řezat, stříhat a manipulovat s balíčky. Pracovní plocha tak musí něco vydržet. Kvalitní stoly jsou vybaveny pracovními plochami z hliníku nebo dalších vysoce odolných materiálů u kterých nehrozí tvorba třísek či nerovnosti jako u „klasické“ dřevěné stolové desky.

Modulární stoly šetří peníze i materiál

  • Čas balení 

Vše je po ruce, vše je navinuté, vše do sebe zapadá. To zkracuje čas balení na absolutní minimum.

  • Spotřeba materiálu

Stroj zajišťuje ideální napnutí obalových materiálů a tím snižuje spotřebu.

  • Produktivita práce

Balení je snadnější, zaučení zaměstnanců rychlejší. Stroj umí práci maximálně zjednodušit balení. Nastavitelnost stolů navíc zlepšuje zdraví a pracovní podmínky obsluhy. I to zvyšuje rychlost práce.

Přikupte doplňky a poskládejte si stroj "na míru"

Stoly mají tyče pro upevnění rolí bublinkových fólií, streč fólií nebo zásobník krabic. Pokud balíte do jiných typů fólie, můžete místo strečky bez problémů do stroje umístit vaši fólii. Všechen potřebný materiál máte vždy po ruce a připravený k balení.

Všechny přídavné zásobníky a komponenty můžete pořídit zvlášť podle toho, který doplněk nejvíce potřebujete.