POZOR! V pátek a v sobotu 23. - 24. 6. 2023 je mimořádně zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Výhody bublinkové fólie s papírem

Možná vás napadne, v čem by mohla být bublinková fólie s papírem lepší než ta klasická, co už doma máte? Výhody americké fólie vám předvedeme na osobních zkušenostech. Tyto příklady užití jsou ale naprostý základ. Sami určitě přijdete na další způsoby, jak vám tato vychytávka může usnadnit život.


 

Rychlé zabalení poštovní zásilky

Znáte to, ačkoliv se poštovní zásady v balení zásilek lehce uvolnily, stále tam jsou určité náležitosti. Pokud posíláte něco, co je zapotřebí ochránit před nárazy, je bublinková fólie tím nejvhodnějším řešením. Zároveň ale nechcete, aby byl obsah balíčku na první pohled zřejmý. V té chvíli přichází na řadu bublinková fólie s papírem. Díky ní si ušetříte jednu obalovou vrstvu. Bublinky totiž ochrání obsah balíčku a papír jej zároveň překryje a uchrání od zvědavých pohledů. Na papír můžete jednoduše napsat potřebné údaje a bez obav pustit balíček do světa.


 

Ochrana nejcennějších pokladů

Díky vrstvě pevného papíru je bublinková fólie odolnější proti možnému protržení a promáčknutí. Takové protržení by mohlo být fatální při uchovávání citlivých elektronických součástek nebo křehkých skleněných pokladů. Papír v kombinaci s bublinkovou fólií cennost těsně obejmou a vytvoří měkkou ale zároveň pevnou vrstvu, chránící před proražením. Následkům necitlivého zacházení pošťáka tak můžete jednoduše předejít. Stejně dobře poslouží i při stěhování. Během stěhování najdete i poklady, které si zaslouží větší péči než ostatní věci. Bohužel je ale nemůžete mít po celou dobu na očích. Americká fólie se postará, abyste z krabic nevybalovali střepy.

 

Bublinková fólie s papírem je neprůhledná, pevná, ale měkká a snadno popisovatelná. Svoje stálé místo si najde i ve vaší domácnosti nebo skladu.