- POZOR! Dle nařízení vlády je na prodejně možný pouze výdej předem objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Vyřešte nedostatek úložných prostor praktickým stojanem na přepravky

Vyřešte nedostatek úložných prostor praktickým stojanem na přepravky

Máte ve sklepě nebo dílně nakupené přepravky, ve kterých se vám špatně orientuje a ještě hůře se s nimi manipuluje? Vyřešte chaos snadno a elegantně s jednoduchým stojanem na přepravky.

Celá konstrukce je lehká a snadno smontovatelná i demontovatelná. Stojan můžete jednoduše přemisťovat nebo ho i zcela rozložit a převézt například v kufru auta a na jiném místě ho zase snadno složíte. Zároveň však kov nabízí dostatečnou pevnost i nosnost.

Na regál uložíte bez problémů až 12 plastových přepravek o standardní velikosti 60 x 40 cm nebo 4 větší přepravky 80 x 60 cm. Právě pro naplnění přepravkami je designována jeho šířka, délka i výška mezi jednotlivými policemi. Všechno tak bude perfektně sedět.

Stojan samozřejmě nemusíte využít pouze na přepravky. Stejně dobře poslouží i k uložení krabic a pokud mezery mezi nimi překryjete třeba dřevěnou deskou, získáte jednoduchý a praktický regál, na který můžete uložit cokoli potřebujete.

Jednoduchá minimalistická konstrukce je odolná a pevná a vydrží i pobyt ve špinavém či vlhčím prostředí, kde by dřevěné a dřevotřískové regály podlehly plísním. Pokud nevíte, jak do sklepa či garáže uložíte letošní úrodu jablek, aby se v něm dalo pořád pohnout nebo chcete jednoduché regály do dílny, skladu nebo obchodu, je stojan na přepravky ideálním řešením právě pro vás.