Během Velikonoc máme zavřeno od pátku 7. 4. do pondělí 10. 4. 2023. Otevřeno bude opět od úterý 11. dubna.

Vyzkoušejte nářadí pro ženy. Není jen o růžové barvě

Už dávno jsou pryč doby, kdy byly domácí práce doménou mužů a ženy měly za úkol uklízet a vařit. A na to zareagovali i výrobci nářadí.

Žena s kladivem a šroubovákem v ruce dnes zkrátka není nic překvapivého. Přesto standardní nářadí, vrtačky a další domácí klasiky nejsou pro ženy úplně uzpůsobeny. Už jen třeba designem. To se rozhodl změnit výrobce nářadí Extol se svou sadou nářadí Extol Lady.

Všechny výrobky jsou zhotoveny v atraktivním černo-růžovém provedení, protože i nářadí může vypadat stylově. Pokud vám zní, že je Extol Lady jen o růžovém designu, není to pravda. Nářadí má protiskluzové rukojeti, které mají navíc povrch upravený tak, aby práce s ním nebyla náročná ani pro jemnější ženskou pokožku. Myslelo se i na hmotnost, takže některé kousky nářadí jsou speciálně odlehčené. I ergonomie a rukojeti jsou upravené pro menší ruce.

V naší nabídce najdete dvě velké sady nářadí. Jedna obsahuje 39 a druhá dokonce 68 kusů nářadí. Můžete s nimi měřit, šroubovat, povolovat a utahovat, řezat, vyvažovat, zatlouct, natřít, slepit, stříhat... prostě vše, co je běžně doma potřeba.

Dokoupit můžete i aku šroubovák se sadou vrtáků a bitů. Zvládá vrtání do dřeva, kovu i plastu. Samozřejmostí jsou dvě rychlosti otáček, integrovaná svítilna pro práci v tmavých prostorách a možnost přímého nabíjení baterie.

Sady nářadí i vrtačku vám dodáme v příjemné textilní tašce či kufříku s organizérem a atraktivním šedorůžovým designem.