POZOR! V pátek a v sobotu 23. - 24. 6. 2023 je mimořádně zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Balící služby

Čas od času nastane chvíle, kdy potřebujete zaslat předmět, u kterého máte obavy, že se během přepravy poškodí, což by znamenalo buď citovou nebo vysokou finanční ztrátu. S ohledem na chování některých přepravců je tato obava, bohužel, oprávněná. I tak lze ale takový předmět dostatečně "obrnit" proti nešetrnému zacházení. 

Běžný člověk má hrubou představu, že se věci balí do krabic, mnoho lidí zná bublinkovou fólii, lepící pásku, zmuchlaný novinový papír apod. 

My vám díky naší dlouholeté zkušenosti jak s obaly jako takovými, tak i stěhovacími službami, dokážeme pomoci s balením nejrůznějších předmětů, od obrazů, přes elektroniku až po keramiku a sklo. A dokážeme vám pomoci skutečně prakticky - přineste předmět, který potřebujete zabalit a my vám jej sami zabalíme tak, jak bude třeba. 

S ohledem na konkrétní předmět zvolíme vhodnou kombinaci obalových materiálů a jejich množství. Běžně používáme kartonové krabice, bublinkovou fólii, stretch fólii, různé výplňové materiály (vzduchové polštářky, fixační tělíska, instapak sáčky), kartonové rohy a další. 

Jelikož je každý předmět a každé balení odlišné, cenu za balení jsme schopni určit až na místě v naší prodejně. Za samotnou službu balení účtujeme 300 Kč bez DPH / hod., případný dovoz v rámci Prahy 300 Kč bez DPH, obalový materiál dle skutečné spotřeby.

Balící služba je k dispozici na počkání každý všední den mezi 8:00 a 15:00 v naší prodejně v Praze. Po domluvě je také možné, že balení provedeme u vás doma nebo ve firmě.