Vážení zákazníci, od 23. 12. 2023 do 1.1. 2024 bude prodejna v Praze zavřená. Objednávky začneme odesílat 2. ledna. Prodejna bude opět otevřená také v úterý 2. ledna. Více informací.

Lepicí pásky s potiskem

Nechte si vyrobit lepicí pásky s potiskem. Získáte tak skvělého pomocníka nejen k balení zboží, ale hlavně k propagaci značky. Vaše logo se snadno a levně dostane na každou odeslanou zásilku. Balíčky budou lépe vypadat a zákazník si rychle značku zapamatuje.

Lepicí pásky na míru mohou mít různé podoby. Běžně se vyrábějí lepicí pásky k různým příležitostem - firemní výročí, lepicí pásky s logemkontakty, se sloganem, ozdobné pásky, vánoční a také výstražné.

Lepicí pásky s jednobarevným potiskem jsou nejlevnější variantou brandingu. Se zajímavou grafikou dokážou udělat dojem a naplní tak dobře známé "hodně muziky, za málo peněz". 

Skvěle vypadají papírové lepicí pásky s potiskem jednou barvou. Zároveň jsou ekologické, což zákazníci v dnešní době dovedou ocenit. 

Velmi oblíbené jsou pásky s dvoubarevným potiskem. Firemní vizuály často pracují se dvěma vzájemně se doplňujícími barvami. S pomocí firemních barev a loga tak udržíte jednotný vizuální styl, podle které ho vás zákaznici snadno identifikují.

Potisk lepící pásky zajišťujeme pro minimální objednávku 36 kusů.

Kromě běžné nabídky lepicích pásek zajišťujeme také výrobu reklamních lepicích pásek s vlastním potiskem. Nejběžněji používáné pásky vhodné pro ruční balení zásilek mají šířku 48 mm, návin 66 m a fólii tloušťky 28 mikronů. U firemní lepící pásky je možné volit barvu podkladu (bílou nebo černou) a až 4 barvy potisku. Lze použít buď standardní akrylátové lepidlo nebo lepidlo hotmelt, které má větší přilnavost a dá se s ním dobře pracovat i při nižších teplotách. Podrobnější informace o hotmelt lepicích páskách jsou v tomto článku. Dále je možné přizpůsobit šířku pásky. Na přání můžeme zpracovat také grafický návrh potisku pásky. (cena 1000,- Kč bez DPH za hodinu práce grafika)

Volitelné parametry lepicích pásek s potiskem:

  • šíře 48 mm, návin 50, 60 nebo 66 m
  • šíře 75 mm, návin 50 m
  • barva pásky: černá, bílá
  • až 4 barvy potisku
  • druh lepidla

Minimální objednávka je 36 ks.

 

Papírové lepicí pásky s potiskem

papirova lepici paska

Tyto ekologické pásky jsou vhodné pro ruční balení a balení zásilek. Pásky jsou vyrobené z impregnovaného papíru a lepidlo je z přírodního kaučuku, díky tomu jsou 100% kompostovatelné. Možnost potisku pásek je jednou nebo dvěma barvami, šířka je 50 mm a návin 50 m. Dodání běžně do 30 dní od uhrazení zálohové faktury.

Minimální objednávka je 240 kusů. 

Ceny jsou individuální.

 

Pro více informací či poptávku nás neváhejte oslovit prostřednictvím poptávkového formuláře nebo na níže uvedených kontaktech:

velkoobchod@tavobal.cz

+420 800 377 773