- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Časté dotazy

Mají Vámi prodávané přepravky ATEST?

Přepravky na maso, ovoce a zeleninu, pečivo, lahůdky a také cukrářské přepravky mají ATEST pro přepravu potravinářských výrobků. Technický list přepravek Vám na vyžádání můžeme zaslat.

Je obrázek na e-shopu vždy zobrazením daného zboží?

U většiny zboží ano, ale u některých položek se může lišit barva, či rozměr (především u krabic). Vždy se snažíme zboží sami nafotit, abychom měli v e-shopu fotky aktuálně dostupného zboží (barevných variant).

Lze stěhovací popruhy použít samostatně (bez přezek, stěhovacích křížů apod.)?

Pro použití stěhovacích popruhů není nutné používat stěhovací kříže, nicméně práce s kříži je jednodušší a díky jejich úpravě (polstrování v oblasti ramen) je stěhování o něco pohodlnější. V obou případech se stěhovací popruhy uvazují pomocí uzlu.

Kolik krabic zabalím s lepící páskou 48 mm / 66 m?

Podle našich zkušeností postačí jedna balící lepící páska s těmito rozměry na zalepení cca 10 krabic na stěhování, přičemž střed krabice shora i zespodu jsou zalepeny dvěma vrstvami, po stranách je krabice zalepena jednou vrstvou lepící pásky.

Dá se u Vás objednat také jiné zboží, než zboží uvedené na e-shopu?

Kromě obalů zařazených do našeho internetového katalogu si u nás můžete objednat také jiné obaly. Pokud Vámi hledaný sortiment nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese obaly@tavocer.cz nebo bezplatné lince 800 377 773. Na základě Vašeho požadavku poté oslovíme naše dodavatele a co nejdříve Vám zašleme cenovou nabídku.

Je možné u Vás objednat krabice na zakázku?

Ano, můžete u nás objednat krabice různých rozměrů. Zároveň můžeme zařídit i potisk krabic. K případné poptávce připojte kromě rozměrů krabice a potisku také materiál, ze kterého mají být krabice vyrobeny (3-vrstvá nebo 5-vrstvá lepenka). Vaše poptávky můžete posílat na e-mailovou adresu obaly@tavocer.cz. Prohlédněte si přehled dostupných kartonových konstrukcí FEFCO. Také si můžete prohlédnout náš přehled vybraných poptávek našich zákazníků, které jsme realizovali. Naleznete v něm krabice vyrobené na zakázku a poptávky většího množství obalů včetně termínu a způsobu doručení. Minimální počet krabic na zakázku, kterou lze objednat, je 250 kusů.

Dají se pomůcky na stěhování pouze zapůjčit?

Krabice na stěhování, šatní boxy a přepravky na stěhování si u nás můžete koupit, ale i zapůjčit.

Pokud s námi stěhujete, při zapůjčení krabic (nových i použitých - záleží na aktuálních skladových zásobách) uhradíte vratnou zálohu 40 Kč bez DPH / ks. Ta Vám bude vyplacena ihned při vrácení krabic. Doba zapůjčení je v tomto případě 1 rok. Pokud si půjčujete krabice mimo naše stěhovací služby, uhradíte 40 Kč bez DPH / ks a po vrácení Vám bude zaúčtováno půjčovné 10 Kč bez DPH / krabice / každých 10 dní zapůjčení.

Při půjčení šatních boxů se skládá vratná záloha 190 Kč bez DPH / ks. Pokud stěhujete s námi, je doba půjčení 1 rok, při vrácení odečítáme půjčovné 80 Kč bez DPH / ks. Pokud s námi nestěhujete, při vrácení účtujeme půjčovné 80 Kč bez DPH / ks za každých 10 dní zapůjčení.

Dále půjčujeme přepravky na stěhování, u kterých se skládá vratná záloha 220 Kč bez DPH / ks. Pokud stěhujete s námi, je doba půjčení 1 rok, zálohu vracíme ihned při vrácení přepravek. Pokud stěhovánínezajišťuje naše společnost, při vrácení účtujeme půjčovné 50 Kč bez DPH / ks za každých 10 dní zapůjčení.

V případě vracení více než 30 krabic nás prosím předem kontaktujte, abychom měli připravenou dostatečnou finanční hotovost.

Poskytujete množstevní slevy?

Ano, množstevní slevy poskytujeme při odběru většího množství zboží. Ceny při odběru většího počtu kusů naleznete v detailu jednotlivých produktů. Pokud vás zajímá cena na vyšší počet kusů, než máme uvedeno v detailu produktu, můžete nám poslat poptávku e-mailem. Naši prodejci pro vás vytvoří individuální cenu, pokud je to možné. 

Jaký je postup při úhradě zálohovou fakturou?

Po dokončení objednávky obdržíte e-mailem v nejkratším možném termínu zálohovou fakturu. Zálohovou fakturu následně uhraďte převodem na účet 2100479118 / 2010 u FIO banky. Jako variabilní symbol zadáte při úhradě číslo zálohové faktury. Při odeslání zboží Vám bude vystavena konečná faktura s nulovou částkou k úhradě. Pro rychlou platbu můžete využít online platbu přes platební bránu Comgate.

Kde naleznu v doručeném balíku fakturu?

Faktury umisťujeme mezi jednotlivé vrstvy obalu balíku (běžně balíme do fixační fólie). Pokud objednáváte větší množství zboží, které Vám odesíláme v několika balících, je faktura umístěna vždy v balíku číslo 1.