- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. až do odvolání osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Sanitární silikon na drobné opravy

Sanitární silikon na drobné opravy

Vaše koupelna je pár let po rekonstrukci a dalo by se říci, že je perfektní. Téměř perfektní, protože v jednom rohu kolem vany silikon těsně nedoléhá a je tam malá mezírka. Když vám řemeslníci předávali koupelnu, vůbec jste si toho nevšimli, ale teď... Kdykoliv ležíte ve vaně a snažíte se relaxovat, tak víte, že tam ta drobná mezírka je. Zároveň nechcete otevírat celé velké balení silikonu kvůli takové drobnosti a otravovat tím řemeslníky, to vůbec nepřichází v úvahu…

Díky malému balení sanitárního silikonu si s tím hravě poradíte sami!

Šroubovacím víčkem otevřete tubu a jednoduše vytlačte požadované množství. Povrch, na který budete silikon doplňovat, by měl být odmaštěný a suchý. Poté si namočte prst do mýdlové vody a vyhlaďte spáru. Hotovo! Záležitost několika minut.

Silikon má vysokou přilnavost na dlaždice, keramiku, sklo i smalt. Po vytvrzení se stává trvale pevným a zároveň pružným. Nehrozí tak popraskání silikonu v důsledku vibrací z pračky nebo jiných otřesů. Součástí silikonu jsou fungicidní složky, které důkladně ničí zárodky hub. Slouží tak jako protiplísňová ochrana. Dále je silikon odolný proti UV záření, vodě a nepůsobí na něj ani agresivní čisticí prostředky.

Jak vidíte, opravit si drobnou vadu na kráse vaší oázy relaxace, stihnete do pár minut. Stejně tak ho využijete v kuchyni kolem dřezu nebo v úklidových místnostech. A navíc kvůli pár chybičkám nemusíte kupovat celé velké balení, u kterého musíte po otevření, dobře zabezpečit balení před vzduchem.