Praktické plastové stahovací pásky

Jednoduše je zatáhnete (dají se utáhnout buď kleštěmi nebo i ručně) a díky systému zoubků pásky pevně drží. Vnitřní strana stahovací pásky je totiž zoubkovaná a zaručuje dobré upevnění.

Plastové stahovací pásky se běžně používají ke svazování kabelů, k dočasnému upevnění čehokoliv, ve stavebnictví, při balení zboží, v automobilovém průmyslu, k označení pytlů apod.

 

Pevné a odolné pásky

Stahovací pásky můžete nakoupit ve dvou barvách – černá a bílá (transparentní). Jsou vyrobeny z umělé hmoty, takže je můžete jednoduše recyklovat. Kromě už zmíněné pevnosti jsou také odolnější než jiné typy provázků a pásek. Jsou totiž odolné i proti agresivním a nebezpečným látkám – proti rozpouštědlům, benzínu, oleji, proti ředěným organickým kyselinám či obyčejné slané vodě. Samozřejmě jsou odolné i proti všem druhům plísně.

 

Různá šířka i délka stahovacích pásek

V našem e-shopu můžete nakoupit plastové stahovací pásky buď po jednotlivých kusech nebo v balení po 100 kusech. Ve větším balení dosáhnete samozřejmě na mnohem výhodnější cenu. Stahovací pásky můžete nakoupit v různých velikostech. Od mini velikostí 2,5 x 100 mm, přes klasickou velikost 4,5 x 460 mm až po větší pásky velikosti 7,5 x 540 mm. Vždy záleží na tom, na co konkrétně stahovací pásky potřebujete.

 

Podobné zboží

Kromě stahovacích pásek můžete samozřejmě nakoupit i další podobné či alternativní zboží. Nejrůznější provázky, vázací pásky, spony na vázací pásky, ale také různé pytle, sáčky, fólie, krabice, plastové obaly či dokonce stěhovací pomůcky.