- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. až do odvolání osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. Děkujeme za pochopení. 

Nenápadný pomocník na zahradu

Nenápadný pomocník na zahradu

Zdá se vám, že na zahradě už máte dostatek úložného prostoru a zahradní bednu byste nevyužili? A to každý den nosíte polštáře z houpačky až do domu? A co dětské hračky? Mají své místo nebo se potulují po zahradě spolu s dětmi?

 

Bedna je dostatečně velká a díky silnému víku je i velice pevná a odolná. Odolá jak vlivům počasí, tak i neplechám vašich čtyřnohých mazlíčků. A stejně tak je chráněn i obsah, který do ní schováte. Bedna je v tmavě zelené barvě, a tak velice snadno splyne s okolní zelení. Pojďme se tedy, na využití plastové zahradní bedny, podívat ještě jednou.
 

Na polštáře k zahradnímu nábytku

Už nemusíte mít strach z vlhkých polštářů po propršené noci, stejně jako nemusíte každý večer nosit všechny polštáře znovu do domu. Jen dva kroky od vašeho oblíbeného křesla s výhledem na západ slunce je jejich bezpečná úschovna. Říkáte, že teď si možná na zahradě posedíte, jen na chvilku, i ve všední den?

 

Dětské hračky

Míče, kyblíky, lopatky a hrabičky, nafukovací hračky do bazénu nebo odrážedla, na kterých děti brázdí zahradu jak dlouho jim jen dovolíte, budou v bezpečí nejen před nepřízní počasí, ale i před vrtochy pejsků, kterým zrovna něco přelétlo přes čumák. Navíc uložit hračky zvládnou děti i bez vaší pomoci.

 

Zahradnické potřeby

V bedně budou chráněny i vaše přesazovací lopatky a nůžky na stříhání květů. Stejně jako zemina, nejrůznější hnojiva a podpůrné prostředky, které půdě prospívají, ale u malého průzkumníka by to bylo nejspíše naopak.

 

Našli jste v našich tipech, jak by zrovna vám mohla být zahradní bedna nápomocna? Nebo jste přišli na něco úplně jiného?