- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. 28.10. zcela zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

Bezpečnostní LDPE obálky

Bezpečnostní LDPE obálky

Speciální jednoduché bezpečnostní obálky jsou určeny k zasílání citlivých, cenných a tajných zásilek. Kdyby se chtěl někdo dostat dovnitř, pokus o otevření prozradí speciální uzávěr. Obálky jsou vyrobeny z kvalitní LDPE fólie, každá obálka má vlastní číselný kód a navíc i snadno odnímatelné potvrzení o úspěšném doručení. Tyto obálky můžete koupit v několika velikostech za pár korun za kus.

 

K čemu se používají

Bezpečnostní LDPE obálky se nejčastěji používají k zasílání cenných psaní, které obsahují peníze, šperky, dokumenty, datové nosiče, klíče, kreditní a bezpečnostní karty, osobní složky či jiné cennosti. Podstatou těchto bezpečnostních obálek není to, že by je nemohl nikdo nepovolaný otevřít, jejich bezpečnost spočívá v tom, že takové nepovolené otevření lze okamžitě poznat.

 

Bezpečnost a další vlastnosti LDPE obálek

Uzávěr obálek je tvořen samolepící páskou, která viditelně signalizuje pokus o neoprávněnou manipulaci. A to jak mechanickou, tak i působením tepla, mrazu či chemických prostředků.

Podívejme se na další vlastnosti bezpečnostních LDPE obálek:

  • nehrozí protržení – obálky jsou vyrobeny z pevného LDPE a nehrozí jejich protržení
  • voděodolné – z podstaty materiálu, ze kterého jsou obálky vyrobeny, jsou bezpečnostní obálky odolné proti vlhkosti
  • velmi lehkéLDPE obálky jsou lehoučké a nezvyšují tak zbytečně náklady na dopravu
  • neprůhlednéLDPE obálky jsou logicky neprůhledné