Snadné laminování dokumentů

Snadné laminování dokumentů

Když chcete někde něco například vyvěsit, určitě se hodí takový papír první zalaminovat. Pak vám vyvěšený na chodbě vydrží dlouhá léta. To stejné platí pro dokumenty, které budete často a dlouhodobě používat. I proto se laminátory hodí nejen do kanceláří, firem, na prodejny a do skladů, ale i do obyčejné domácnosti.

Sháníte nový laminátor a nechcete do něj investovat moc peněz? U nás můžete hobby laminátor pořídit už za cca 1400 Kč včetně DPH. Vhodný laminátor u nás naleznete i v případě, že hledáte něco ke každodennímu použití. Cena takových laminátorů se pohybuje cca od 6000 Kč včetně DPH výše. Podívejte se a vyberte si, jaký laminátor potřebujete.

 

Jak velké dokumenty chcete laminovat?

Samotné laminování je stejně jednoduché jako tisk dokumentů. A stačí vám k tomu obyčejný stolní laminátor. Obecně platí, že hobby laminátory vám většinou zalaminují dokumenty do velikosti A3. Jestli vám to stačí a nelaminujete každý den, pak vám hobby laminátor bohatě stačí. Zalaminované dokumenty jsou nakonec nejen praktické, ale vypadají i o dost profesionálněji. Můžete lehce laminovat malé dokumenty i větší ve formátu A5, A4 i A3. Když si pořídíte dražší profesionální laminátor, pak bez problémů zalaminujete i velký formát A2.

Laminátor Peak 332

 

Vlastnosti hobby laminátoru do A3

Jestli hledáte laminátor "na doma" nebo pro občasné použití v kanceláři, postačí vám například stolní laminátor pro formát A3 – laminátor Dowell DWL 3AF. Jeho cena je 1 890 Kč včetně DPH. Tento laminátor je vhodný pro občasnou laminaci, používá se nejčastěji v malých a domácích kancelářích. Mezi jeho vlastnosti patří:

  • možnost laminace materiálu až do tloušťky 0,6 mm
  • má 4 válce, z toho 2 vyhřívané (nahřátí trvá cca 3-5 minut)
  • má funkci uvolnění válců při zablokování fólií
  • laminuje za tepla i za studena bez použití ochranné obálky

 

Vyberte si laminátor a nechte si jej poslat do své kanceláře!