- POZOR! Z důvodu vládního nařízení od 22.10. do 3.11. osobní odběr zboží pouze po předchozí objednávce. Zasílání zboží funguje bez omezení. 28.10. zcela zavřeno. Děkujeme za pochopení. 

Etiketovací kleště

Etiketovací kleště

Nejinak je tomu ve světě balení. Také nejrůznější pomůcky, strojky a zlepšováky běžného procesu pracovního dne oceníte až ve chvíli, kdy neúspěšně zkoušíte pracovat bez nich? A také dojdete k názoru, že bez nich už to nejde? Tak se nepouštějte ani do imaginace na téma, jaký byl svět před vynálezem etiketovacích kleští.
 
Realita každého dne sestávala z množství na sebe navazujících úkolů zahrnujících vypisování cen nebo popisků zboží ručně na kousky papíru, které byly následně aranžovány v blízkosti popisovaného předmětu. A pak přišla revoluce a s ní šetření v oblasti času, materiálu i financí, objevily se totiž etiketovací kleště. Výhody takových kleští ocenili a stále oceňují především majitelé menších obchodů a skladů, ale i nejnovějších supermarketů, kde ruční vypisování etiket nejenže vedlo k nepřesnostem způsobených selháním lidského faktoru, ale především ke zdržování.
 
Jednořádkové nebo dvouřádkové etiketovací kleště, v případě, že je nutné na etiketu natisknout více informací odkazujících nejen k ceně, ale například i k popisu produktu nebo kódu zboží, se stanou nepostradatelným pomocníkem kdekoliv, kde bude třeba něco polepit etiketou. Díky svému provedení kleště perfektně padnou do dlaně a umožňují snadnou manipulaci přímo během lepení i v případě nutnosti výměny kotouče s náhradními samolepkami.
 

 
Výměna je skutečně velmi jednoduchá a zvládne ji provést úplně každý. Posuvné válečky se systémem znaků umožňují vybrat, natisknout a následně spolu s etiketou přilepit nápis ve formě ceny, data nebo poznámky. Nečekejte, až vám kleště budou chybět a pusťte se do ekonomického a praktického balení a polepování už teď.